Kart Racing School to profesjonalna Akademia Kartingowa dla dzieci prowadzona przez kartingowego mistrza Mateusza Bartscha. Akademia została stworzona z myślą o najmłodszych fanach motorsportu dla których Karting będzie wyścigowym przedszkolem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy z dziećmi w motorsporcie oraz autorskiemu programowi szkolenia opracowanego przez Naszego Mistrza – Mateusza Bartscha min Drużynowego Vice-Mistrza Świata w Kartingu Halowym, Akademia umożliwia profesjonalne rozpoczęcie wyścigowej przygody dzieciom oraz tym samym buduje przyszłość kartingowych talentów w Polsce.

A więc Kart Racing School to idealne miejsce dla Twojego dziecka ponieważ w Akademii Nasi podopieczni uczą się zasad rywalizacji, ciężkiej pracy oraz rozwija wyścigową pasję. Ponadto udział w zawodach Naszych podopiecznych uczy ich sportowej rywalizacji w duchu fair play, pokazuje im efekty treningów zaznając smak zwycięstwa a także uczy pokory doświadczając porażek jednocześnie motywując do dalszej pracy. Karting posiada również elementy rywalizacji zespołowej zatem uczymy się współpracy i wzajemnego zaufania.
Dzięki profesjonalnemu Programowi Szkoleniowemu KRS Twoje dziecko nauczy się kartingowego rzemiosła od podstaw pod okiem najlepszych zawodników w kraju oraz będzie miało zagwarantowany rozwój wyścigowy dzięki popartej doświadczeniem strategii startów Twojej pociechy.

Mamy Nadzieję że dzięki uczestnictwu w zajęciach naszej Akademii Twoje dziecko pozna kartingowy świat, rozwinie swoje zainteresowania oraz spełni swoje wyścigowe marzenia zdobywając z nami liczne sukcesy.

Drodzy Rodzice, teraz do Was należy ten pierwszy krok!

KONTAKT / ZAPISY
+48 507 296 173 | kartracingschool@gmail.com

Akademia podzielona jest na grupy pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania
Grupa Mini – 6-12lat   Grupa Junior – 12-16lat
Zajęcia Akademii odbywają się zazwyczaj w weekendy, trwają 1,5 godziny podczas których dzieci uczą się zarówno teorii jak i kartingowej praktyki – a wszystko to połączone jest ze wspaniałą i radosną integracyjną zabawą dzieci w grupie. Ponadto program rozwojowy dzieci jest wzbogacony o zajęcia psychologiczno-motoryczne które przygotowują naszych podopiecznych w pełni do rywalizacji w kartingu.
Tak aktywnie i różnorodnie spędzony czas w Akademii pozwoli Twojemu dziecku na rozwój pasji i wyścigowych marzeń!