Czas na trzecią rundę naszych tegorocznych zmagań! Tym razem jedziemy po pętli odwróconej – zarówno kwalifikacje, jak i wyścigi! Początek rywalizacji w najbliższy piątek, 7 kwietnia o godz. 19!

Znów każdy z dwóch wyścigów będzie trwał po 15 okrążeń na dużym torze i będzie można podczas nich wykorzystać po jednym joker lapie. Zapowiadają się duże emocje!

Przypominamy, że zapisac na zawody Kieleckiej Ligi Kartingowej może się każdy chętny, bez względu na wiek, czasy, doświadczenie czy wagę. Aby wyrównać szanse zawodników, prowadzone jest doważanie do 85-kilogramów, a w kwalifikacjach wszyscy jadą tymi samymi gokartami.

Na każdego czeka około 5 minut jazdy w kwalifikacjach i około 30 minut jazdy w wyścigach. Każdy ma również szansę na podium w jednej z pięciu kategorii – generalnej, drużynowej, junior, debiutantów i fighter.

Nawet jeżeli ktoś nie brał udziału w pierwszych dwóch rundach, to jeżeli pojedzie do końca sezonu, będzie miał identyczne szanse jak inni bowiem z wyników na koniec sezonu odrzucamy dwie najgorsze rundy!

Zapisy na zawody bezpośrednio przed ich rozpoczęcie.