Informacje o torze

E1GOKART jest torem kartingowym, w skład którego wchodzi halowa część oraz zewnętrzna część z której można korzystać podczas sprzyjających warunków pogodowych.
Jest to jeden z najnowocześniejszych i najdłuższych torów kartingowych w Polsce. Okrążenie pokonuje się tu w około 60 sekund. Wykonane w nowoczesnej technologii bandy i gokarty zapewniają wielką frajdę z jazdy i bezpieczną zabawę.
Tor jest przeznaczony dla osób od 6 roku życia (minimum 130 cm wzrostu).

Do Państwa dyspozycji jest 20 gokartów w tym jeden podwójny (dla dwóch osób jednocześnie) Używamy maszyn Rimo o mocy 9KM i pojemności 200 ccm, uznawane za najlepsze dostępne gokarty halowe. Oraz Sodi 160 ccm.

Asfaltowa nawierzchnia toru gwarantuje niesamowite przeżycia, a używany przez nas profesjonalny pomiar czasu – identyczny z tym, stosowanym w Formule 1 – zapewnia, że rywalizacja będzie toczyła się o tysięczne części sekundy.

E1Gokart został stworzony przez pasjonatów sportów motorowych, dla wszystkich osób chcących poczuć to co czują kierowcy wyścigowi.

Poczujcie dreszcz wyścigowych emocji – ZAPRASZAMY!

Dla osób oczekujących została stworzona kawiarnia wyścigowa, gdzie można w komfortowych warunkach przygotować się do wyścigu oraz obserwować wyścigi innych.
Ponadto dysponujemy kameralnym VIP ROOM-em. Nowoczesny wystrój oraz niewielki barek sprawiają że sala przystosowana jest do spotkań biznesowych w kameralnym gronie, do 15 osób. Wyposażona jest w telewizor LCD lub rzutnik.