Runda 8 2018

M Zawodnik Zespół Czas 1 Czas 2 Finał 1 Finał 2 Kary Suma Punkty Dodatkowe Łącznie
1 Mateusz Matys MRV 25,433 25,454 1 1 2 50 3 53
2 Michał Adamczyk Mkarting 25,6 24,743 2 2 4 46 2 48
3 Misza Demkiv MRV 25,517 25,805 5 4 9 43 2 45
4 Piotr Durdyń MRV 25,847 25,849 7 3 10 41 5 46
5 Mateusz Cieślicki poGROM 25,766 25,931 3 9 1 13 39 1 40
6 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 25,784 25,869 6 7 13 37 37
7 Roman Życiński Kart Busko 25,826 25,869 8 5 13 35 1 36
8 Radosław Ozioro poGROM 25,763 25,952 4 10 14 33 1 34
9 Grzegorz Waszka poGROM 25,847 25,868 9 6 15 32 32
10 Oskar Ziętek mKarting 25,91 25,931 12 8 20 2 0
11 Szczepan Szewczyk mKarting 26,076 26,077 11 11 22 2 0
12 Tomasz Ziental 26,033 26,056 10 13 23 31 31
13 Mariusz Kozieł Kart Busko 26,054 26,076 13 12 25 30 30
14 Patryk Kręgiel 26,427 26,51 14 14 28 29 29
15 Jakub Wójcik mKarting 26,779 26,842 15 15 1 31 28 1 0

Wyniki 7 rundy 2018

Czasy numer 1 Zespół Czas 1 Czas 2 Finał A Finał B Kara Suma Dodatkowe Punkty Łącznie
1 Mateusz Matys MRV 23,883 23,925 1 3 4 3 50 53
2 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 23,946 24,007 3 1 4 2 46 48
3 Mateusz Cieślicki poGROM 24,069 24,091 4 4 8 6 43 49
4 Szczepan Szewczyk Mkarting 24,006 24,028 7 2 9 0 0
5 Grzegorz Waszka poGROM 23,883 24,069 2 8 10 2 41 43
6 Franz Dziwok poGROM 24,09 24,111 6 6 12 1 39 40
7 Misza Demkiv MRV 24,132 24,132 5 7 12 3 37 40
8 Michał Adamczyk Mkarting 23,946 24,111 8 5 13 35 35
9 Piotr Durdyń MRV 24,214 24,214 10 9 19 2 33 35
10 Radosław Ozioro poGROM 24,194 24,235 9 11 20 1 32 33
11 Tomasz Ziętal 24,214 24,214 12 10 22 31 31
12 Jakub Wójcik Mkarting 24,153 24,296 11 14 25 0 0
13 Mariusz Kozieł Kart Busko 24,297 24,338 13 12 1 26 3 30 33
14 Rafał Matys MRV 24,256 24,338 14 13 27 29 29
15 Patryk Kręgiel 25,228 25,309 15 15 30 28 28

Wyniki 6. rundy KLK 2018

M Imię i nazwisko Zespół Kategoria Kategoria Czas 1 Czas 2 Wyścig 1 Wyścig 2 Kary Suma Punkty Dodatkowe Łącznie
1 Mateusz Matys MRV Junior 24,112 24,172 1 1 2 50 3 53
- Oskar Ziętek Mkarting Mini 24,277 24,442 2 5 1 8 0 0 0
2 Piotr Durdyń MRV 24,442 24,503 3 6 1 10 46 3 49
3 Radosław Ozioro poGROM Senior 24,462 24,503 4 3 3 10 43 4 47
4 Michał Adamczyk Mkarting Junior 24,483 24,503 6 2 2 10 41 9 50
5 Grzegorz Waszka poGROM Senior 24,4 24,547 7 4 1 12 39 39
6 Misza Demkiv Senior 24,441 24,566 5 7 2 14 37 3 40
7 Franz Dziwok poGROM Senior 24,462 24,567 9 8 2 19 35 35
8 Grzegorz Kapała Rzeszów Team Senior 24,503 24,628 10 9 1 20 33 1 34
- Szczepan Szewczyk Mkarting Mini 24,607 24,607 11 11 22 0
9 Filip Czurczak Rzeszów Team Junior Debiutant 24,897 24,897 13 12 25 32 3 35
10 Roman Życiński Kart Busko Senior 24,669 24,69 12 10 4 26 31 2 33
11 Wiesław Dąbrowski MRV Senior 24,545 24,565 8 16 2 26 30 30
12 Grzegorz Kaleta Senior 24,938 24,938 15 13 1 29 29 2 31
13 Rafał Matys MRV Senior 24,71 24,772 14 14 2 30 28 28
14 Michał wróbel senior 25,806 25,868 16 15 7 38 27 1 28

Wyniki 5. rundy KLK 2018

Czasy numer 1 Czas 1 Czas 2 Finał 1 Finał 2 Kary Suma Punkty Dodatkowe Łącznie
1 Mateusz Matys 34,243 34,285 1 2 3 50 4 54
2 Grzegorz Kapała 34,263 34,285 2 1 3 46 3 49
3 Karol Romańczyk 34,409 34,429 3 4 1 8 43 3 46
4 Mateusz Cieślicki 34,429 34,45 6 3 9 41 8 49
5 Arkadiusz Krzemiński 34,161 34,181 4 8 12 39 3 42
6 Oskar Ziętek 34,244 34,306 5 7 1 13 0 0
7 Michał Adamczyk 34,409 34,471 7 6 13 37 2 39
8 Roman Życiński 34,346 34,554 8 10 18 35 1 36
9 Maciej Podsiadło 34,451 34,47 13 5 18 0 2 2
10 Misza Demkiv 34,429 34,492 10 9 19 33 1 34
11 Wiesław Dąbrowski 34,574 34,615 12 11 23 32 3 35
12 Bartosz Szczukiewicz 34,45 34,491 9 15 24 31 1 32
13 Piotr Durdyń 34,574 34,616 11 14 25 30 3 33
14 Szczepan Szewczyk 34,573 34,573 14 13 27 0 0
15 Radosław Ozioro 34,698 34,699 17 12 29 29 5 34
16 Grzegorz Waszka 34,616 34,656 15 16 31 28 1 29
17 Wawrzyniec Prokopowicz 34,636 34,719 18 17 35 27 27
18 Andrzej Podsiadło 34,595 34,781 16 21 37 26 26
19 Jakub Wójcik 34,739 34,822 20 19 1 40 0 0
20 Rafał Matys 34,781 34,801 22 18 40 25 1 26
21 Mariusz Kozieł 34,967 34,987 19 22 41 24 2 26
22 Michał Kos 35,734 35,835 21 20 41 23 3 26
23 Patryk Kręgiel 35,939 36,042 23 23 46 22 22

Wyniki 4. rundy KLK 2018

M Kierowca Zespół Czas 1 Czas 2 Finał 1 Finał 2 Kary Suma Dodatkowe Pkt Łącznie
1 Mateusz Matys MRV 23,76 23,78 1 1 2 3 50 53
2 Mateusz Cieślicki poGROM 23,781 23,841 2 2 4 2 46 48
3 Franz Dziwok 23,822 23,862 5 3 8 1 43 44
4 Radosław Ozioro poGROM 23,863 23,965 4 5 9 2 41 43
5 Karol Romańczyk 23,863 23,925 6 6 12 39 39
6 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 23,904 23,967 8 4 12 3 37 40
7 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 23,781 24,048 3 10 13 1 35 36
8 Maciej Podsiadło 23,904 23,965 9 7 16 0
9 Wiesław Dąbrowski MRV 23,965 24,007 13 8 21 1 33 34
10 Michał Adamczyk Mkarting 23,965 24,089 12 9 21 3 32 35
11 Piotr Durdyń MRV 23,967 23,985 10 11 21 7 31 38
12 Roman Życiński 23,884 24,111 7 16 23 30 30
13 Oskar Ziętek Mkarting 23,946 24,004 11 14 25 0
14 Mariusz Kozieł Kart Busko 24,071 24,11 15 12 27 2 29 31
15 Grzegorz Waszka poGROM 23,966 24,091 14 13 1 28 28 28
16 Jerzy Szkaradek 24,194 24,296 16 15 31 1 27 28
17 Jakub Wójcik Mkarting 24,276 24,297 17 18 35 0
18 Andrzej Podsiadło 24,277 24,296 20 17 37 26 26
19 Szczepan Szewczyk Mkarting 24,277 24,359 18 19 37 2 0
20 Rafał Matys MRV 24,318 24,338 19 20 39 25 25
21 Bartłomiej Bisewski 24,876 25,123 21 21 0 42 24 24

Wyniki 3 rundy Kieleckiej Ligi Kartingowej 2018.

Czasy numer 1 Zespół Czas 1 Czas 2 Finał 1 Finał 2 Kary Suma Punkty Dodatkowe Łącznie
1 Mateusz Matys MRV 24,213 24,215 2 1 3 50 3 53
2 Wiesław Dąbrowski MRV 24,152 24,215 1 4 5 46 3 49
3 Piotr Durdyń MRV 24,317 24,379 4 2 6 43 9 52
4 Mateusz Cieślicki PoGROM 24,214 24,36 3 5 8 41 1 42
5 Radosław Ozioro PoGROM 24,276 24,277 7 3 10 39 39
6 Mariusz Kozieł Kart Busko 24,255 24,379 5 7 12 37 37
7 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 24,338 24,36 6 6 12 35 1 36
8 Roman Życiński 24,339 24,443 8 9 17 33 2 35
9 Bartosz Szczukiewicz 24,42 24,421 9 8 1 18 32 1 33
10 Misza Demkiv 24,422 24,484 12 10 22 31 1 32
11 Paweł Kołomyja PoGROM 24,401 24,419 10 14 24 30 30
12 Robert Twardowski MRV 24,42 24,526 11 13 24 29 29
13 Grzegorz Waszka PoGROM 24,544 24,587 13 12 25 28 3 31
14 Mariusz Nowicki 24,545 24,565 15 11 26 27 2 29
15 Szczepan Szewczyk Mkarting 24,44 24,606 14 15 29 26 26
16 Dariusz Trela 24,587 24,648 16 16 32 25 25
17 Rafał Matys MRV 24,588 24,649 17 17 34 24 24
18 Mariusz Czubak 24,607 24,838 18 18 36 23 23
19 Michał Kozłowski 24,938 24,98 20 19 39 22 22
20 Piotr Gorzelak 24,939 24,959 19 20 39 21 1 22
21 Damian Skubek 25,351 25,413 21 21 42 20 20

Wyniki 2. rundy KLK 2018.

M Imię i nazwisko Zespół Czas 1 Czas 2 Finał 1 Finał 2 Kary Suma Dodatkowe Pkt Łącznie
- Oskar Ziętek Mkarting 23,656 23,717 1 1 2 1
1 Piotr Durdyń MRV 23,718 23,759 2 3 5 2 50 52
2 Mateusz Matys MRV 23,739 23,759 5 2 7 46 46
3 Patryk Nieroda 23,759 23,78 3 4 7 3 43 46
4 Roman Życiński 23,78 23,821 6 5 11 1 41 42
5 Karol Romańczyk 23,8 23,842 4 7 11 4 39 43
6 Michał Adamczyk Mkarting 23,821 23,903 7 6 13 3 37 40
7 Jerzy Szkaradek 23,655 23,821 8 8 16 35 35
8 Rafał Matys MRV 23,801 23,883 9 9 18 33 33
- Jan Meissner 23,678 23 10 10 20
9 Mateusz Cieślicki poGROM 23,822 23,945 11 11 22 4 32 36
10 Mariusz Nowicki 23,821 23,925 13 12 25 1 31 32
11 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 23,842 23,924 12 14 26 1 30 31
12 Radosław Ozioro poGROM 23,884 23,925 16 13 29 29 29
13 Bartek Groszek 23,885 23,946 15 15 30 4 28 32
14 Bartosz Szczukiewicz Mkarting 23,862 23,945 14 19 33 27 27
15 Arkadiusz Krzemiński 23,883 23,987 18 18 36 26 26
- Szczepan Szewczyk Mkarting 23,904 23,986 20 16 36 1
16 Wiesław Dąbrowski 23,946 23,987 19 20 39 1 25 26
17 Misza Demkiv MRV 24,007 24,048 24 17 1 42 3 24 27
18 Janusz Meissner 23,884 23,215 17 27 44 1 23 24
19 Mariusz Kozieł 23,966 24,07 23 21 44 22 22
20 Paweł Buszta Rzeszów Team 24,028 24,071 21 25 46 2 21 23
21 Grzegorz Waszka poGROM 24,11 24,112 22 24 46 2 20 22
22 Robert Twardowski 24,152 24,234 27 22 1 50 5 19 25
23 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 24,152 24,194 25 28 53 3 18 21
24 Paweł Kołomyja poGROM 24,111 24,213 28 26 54 5 17 22
25 Filip Czurczak Rzeszów Team 24,131 24,193 26 30 56 16 16
26 Michał Kozłowski Mkarting 24,298 24,339 33 23 56 6 15 21
27 Marcin Nieroda 24,297 24,318 31 29 60 14 14
28 Dominik Pinda 24,4 24,648 24 36 60 13 13
- Jakub Wójcik Mkarting 24,132 24,456 30 32 62 1 12 0
29 Damian Brejdak 24,36 24,587 32 33 65 2 11 14
- Maks Podsiedlik 24,152 24,4 29 37 66 1
30 Artur Duda 24,401 24,525 35 31 66 1 10 12
31 Andrzej Bik 25,206 25,228 36 34 70 6 9 16
32 Artur Radziwolski 24,649 25,02 37 35 72 8 9
33 Jacek Podsiedlik 25,144 25,641 38 38 76 7 8
34 Michał Pocheć 26,758 26,881 39 39 78 6 7
35 Karol Pawlik 24,876 24,897 40 40 80 5 6
36 Dominik Pocheć 26,467 26,51 41 41 82 4 5

Wyniki 1 rundy KLK 2018

Czasy numer 1 CZAS Czas II Finał 1 Finał 2 Kary Suma Punkty Dodatkowe Łącznie
1 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 23,801 23,945 2 3 5 50 2 52
2 Mateusz Cieślicki poGROM 23,821 23,883 6 1 7 46 2 48
3 Misza Demkiv 23,862 23,987 5 2 7 43 3 46
4 Mateusz Matys MRV 23,635 23,758 1 7 8 41 3 44
5 Mariusz Nowicki 23,986 24,007 4 4 8 39 8 47
6 Bartosz Szczukiewicz 23,945 23,986 3 5 1 9 37 2 39
7 Szczepan Szewczyk Mkarting 23,987 24,027 7 8 15 1 0
8 Michał Adamczyk Mkarting 24,028 24,029 9 6 1 16 35 3 38
9 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 24,009 24,048 13 9 22 33 33
10 Jan Meissner 23,965 24,173 8 15 23 0
11 Paweł Buszta Rzeszów Team 24,151 24,172 12 11 23 32 3 35
12 Radosław Ozioro poGROM 24,028 24,174 10 14 1 25 31 31
13 Grzegorz Waszka poGROM 24,089 24,091 12 13 25 30 30
14 Rafał Matys MRV 24,089 24,214 16 10 26 29 4 33
15 Paweł Kołomyja poGROM 24,234 24,236 13 12 1 26 28 4 32
16 Janusz Meissner 24,338 24,379 15 16 31 27 1 28
17 Filip Czurczak Rzeszów Team 24,339 24,503 17 18 35 26 1 27
18 Dominik Miazga Rzeszów Team 24,441 24,461 19 17 36 25 25
19 Michał Kozłowski Mkarting 24,442 24,462 18 20 1 39 24 24
20 Karol Pawlik 24,545 24,731 20 19 39 23 1 24
21 Kacper Szcześniak 25,353 24,58 21 22 43 22 22
22 Dominik Biskupski 26,509 26,551 23 21 44 21 21
23 Julian Dąbrowski Mkarting 25,394 25,62 22 23 45 20 20