Było bardzo ciasno i bardzo ciekawie – zapraszam do zapoznania się z wynikami 3. rundy sezonu 2014 KLK.

M Imię i nazwisko Zespół Punkty
1 Jakub Kłęk Alpha Team 53
2 Mateusz Bartsch Black Stars Racing 48
3 Paweł Wojcieszak FPD Makar Team 45
4 Mariusz Pasternak Elikart M 41
5 Tomasz Markiewicz FPD Makar Team 39
6 Mateusz Jakubas Alpha Team 37
7 Jakub Bożek   35
8 Karol Romańczyk Black Stars Racing 34
9 Franz Dziwok Elektro-Jarex FA1 Racing Team 32
10 Katarzyna Zdyb Elektro-Jarex FA1 Racing Team 31
11 Radosław Ozioro FPD Makar Team 32
12 Tomasz Łazarski   31
13 Wojciech Smulski Reskart Junior Team 28
14 Jakub Ziobro Reskart Junior Team 27
15 Mateusz Cieślicki Galeria Echo Techpro Kart Team 33
16 Krzysztof Tylek Elikart M 25
17 Mateusz Szuliński   24
18 Karol Iwański Galeria Echo Techpro Kart Team 23
19 Marcin Gałuszka  FPD Makar Team 22
20 Kajetan Koczotowski Black Stars Racing 21
21 Mariusz Kozieł Black Stars Racing 20
22 Paulina Wojcieszak FPD Makar Team 19
23 Mikołaj Sławiński Black Stars Racing 19
24 Marcin Myśliwiec Elikart M 20
25 Łukasz Madera Reskart Junior Team 16
26 Piotr Ciesielski Galeria Echo Techpro Kart Team 15
27 Staszek Gajda Galeria Echo Techpro Kart Team 14
28 Klaudia Styrkowiec Alpha Team 13
29 Andrzej Łakomiec Elektro-Jarex FA1 Racing Team 12
30 Arkadiusz Krzemiński Black Stars Racing 11
31 Hubert Zieliński Elektro-Jarex FA1 Racing Team 11
32 Daniel Rogowski   9
33 Łukasz Cedro   8
34 Artur Wieczorek Pika max pontis 7
35 Grzegorz Kaleta Elektro-Jarex FA1 Racing Team 6
36 Marcin Pacanowski   5
37 Janusz Tutaj Elektro-Jarex FA1 Racing Team 4
38 Artur Pacanowski   3
39 Mariusz Piątek Pika max pontis 2
40 Karolina Prucnal   1
41 Cezary Adamczyk   0
42 Patryk Staszczak   0
43 Adrian Mróz Pika max pontis 0
44 Krystian Rynio Pika max pontis 0
45 Joanna Gajda – Cieślicka Galeria Echo Techpro Kart Team 0

Dodatkowe punkty:
Kwalifikacje:
Jakub Kłęk 3
Paweł Wojcieszak 2
Mateusz Bartsch 1

:Najlepszy czas wyścigu
Mateusz Cieślicki 1

Fighter:
Mateusz Cieślicki 3

Wyprzedzania:
Mateusz Cieślicki 3
Marcin Myśliwiec 3
Radosław Ozioro 2
Tomasz Łazarski 2
Hubert Zieliński 1
Mateusz Bartsch 1
Karol Romańczyk 1
Mikołaj Sławiński 1

Kary:

Łukasz Madera 6 sekund

Klaudia Styrkowiec 6 sekund (zamiana na 2 pozycje)