Poniżej przedstawiamy pełne wyniki 2. rundy sezonu 2014 Kieleckiej Ligi Kartingowej.

1 Kajetan Koczotowski Black Stars Racing 53
2 Mateusz Bartsch Black Stars Racing 48
3 Radosław Ozioro FPD Makar Team 45
4 Tomasz Łazarski   41
5 Arkadiusz Krzemiński Black Stars Racing 39
6 Staszek Gajda Galeria Echo Techpro Kart Team 37
7 Mateusz Jakubas   38
8 Patryk Nieroda Mkarts 33
9 Mikołaj Sławiński Black Stars Racing 32
10 Franz Dziwok Elektro-Jarex FA1 Racing 31
11 Mateusz Cieślicki Galeria Echo Techpro Kart Team 30
12 Konrad Guzy Reskart Junior Team 29
13 Klaudia Styrkowiec   28
14 Marcin Myśliwiec Elikart M 27
15 Maciej Wrzesień Mkarts 28
16 Jakub Bożek   25
17 Hubert Zieliński Elektro-Jarex FA1 Racing 24
18 Łukasz Madera Reskart Junior Team 23
19 Andrzej Łakomiec Elektro-Jarex FA1 Racing 22
20 Mariusz Kozieł Black Stars Racing 21
21 Piotr Ciesielski Galeria Echo Techpro Kart Team 20
22 Paweł Wojcieszak FPD Makar Team 19
23 Wojciech Smulski Reskart Junior Teamt 29
24 Tomasz Markiewicz FPD Makar Team 17
25 Miłosz Wrzesień Mkarts 18
26 Mariusz Pasternak Elikart M 15
27 Jakub Olechowski Mkarts 14
28 Janusz Tutaj Elektro-Jarex FA1 Racing 13
29 Marcin Gałuszka FPD Makar Team 12
30 Grzegorz Kaleta Elektro-Jarex FA1 Racing 12
31 Karol Romańczyk Black Stars Racing 10
32 Sylwester Beekhoven Galeria Echo Techpro Kart Team 9
33 Paulina Wojcieszak FPD Makar Team 12
34 Kacper Włoch   7
35 Marcin Karczewski FPD Makar Team 6
36 Jakub Ziobro Reskart Junior Team 5
37 Patryk Zając Reskart Junior Team 4
38 Katarzyna Zdyb Elektro-Jarex FA1 Racing 3
39 Marcin Pacanowski   2
40 Mariusz Piątek PIKA MAX PONTIS PROJECT 1
41 Karolina Prucnal   0
42 Artur Pacanowski   0
43 Łukasz Cedro   0
44 Adrian Mróz PIKA MAX PONTIS PROJECT 0
45 Michał Dębski   1
46 Joanna Gajda – Cieślicka Galeria Echo Techpro Kart Team 0
47 Robert Pokrzywiński   0
48 Darek Kosakiewicz   0
49 Krystian Rynio PIKA MAX PONTIS PROJECT 0
50 Mateusz Szuliński   0
51 Artur Wieczorek   0
 52 Karol Iwański Galeria Echo Techpro Kart Team 0

Dodatkowe punkty kwalifikacje:
Kajetan Koczotowski 3
Radosław Ozioro 2
Mateusz Bartsch 1

Dodatkowe punkty wyprzedzania:
Mateusz Jakubas 3
Maciej Wrzesień 2
Wojciech Smulski 8
Miłosz Wrzesień 2
Grzegorz Kaleta 1
Paulina Wojcieszak 4
Michał Dębski

Fighter:
Wojciech Smulski 3

Kary:
Dyskwalifikacja: Artur Wieczorek, Karol Iwański, Mateusz Szuliński
9 sekund: Jakub Ziobro
6 sekund: Jakub Bożek
6 sekund (zamieniona na 2 pozycje): Klaudia Styrkowiec, Franz Dziwok, Mateusz Jakubas
3 sekundy: Marcin Pacanowski, Mariusz Kozieł
3 sekundy (zamieniona na 1 pozycję): Mateusz Bartsch

W razie niejasności i błędów prosimy o kontakt!