Działo się wczoraj – rekord frekwencji, nowe zasady i sporo emocji – zapraszam do poznania wyników pierwszej rundy nowego sezonu KLK

1 Patryk Zając RESKART JUNIOR TEAM 53
2 Miłosz Wrzesień MKARTS 48
3 Jakub Ziobro RESKART JUNIOR TEAM 44
4 Adrian Puc MKARTS 42
5 Karol Romańczyk BLACK STARS RACING 39
6 Mateusz Cieślicki GALERIA ECHO TECHPRO KART TEAM 37
7 Wojciech Smulski RESKART JUNIOR TEAM 35
8 Mateusz Bartsch BLACK STARS RACING 34
9 Konrad Guzy RESKART JUNIOR TEAM 33
10 Maciej Wrzesień MKARTS 32
11 Katarzyna Zdyb ELEKTRO-JAREX FA1 RACING 31
12 Piotr Ciesielski GALERIA ECHO TECHPRO KART TEAM 29
13 Adrian Gamża    28
14 Michał Maciejczyk   27
15 Karol Iwański GALERIA ECHO TECHPRO KART TEAM 26
16 Marcin Myśliwiec ELIKART M 25
17 Kajetan Koczotowski BLACK STARS RACING 26
18 Paweł Wojcieszak FPD_MAKAR TEAM 23
19 Artur Wieczorek PIKA MAX PONTIS PROJECT 22
20 Mikołaj Sławiński BLACK STARS RACING 21
21 Staszek Gajda GALERIA ECHO TECHPRO KART TEAM 21
22 Sylwester Beekhoven GALERIA ECHO TECHPRO KART TEAM 21
23 Patryk Nieroda MKARTS 18
24 Krzysztof Tylek ELIKART M 17
25 Hubert Zieliński ELEKTRO-JAREX FA1 RACING 23
26 Franz Dziwok ELEKTRO-JAREX FA1 RACING 15
27 Arkadiusz Krzemiński BLACK STARS RACING 14
28 Paulina Wojcieszak FPD_MAKAR TEAM 13
29 Dawid Pawlik RESKART JUNIOR TEAM 12
30 Łukasz Madera RESKART JUNIOR TEAM 12
31 Marcin Gałuszka FPD_MAKAR TEAM 10
32 Mariusz Pasternak ELIKART M 9
33 Tomasz Łazarski   9
34 Radosław Ozioro FPD_MAKAR TEAM 7
35 Grzegorz Kaleta ELEKTRO-JAREX FA1 RACING 6
36 Mariusz Piątek PIKA MAX PONTIS PROJECT 9
37 Andrzej Łakomiec ELEKTRO-JAREX FA1 RACING 4
38 Konrad Bujak   3
39 Adam Kowalski-Kubicki   2
40 Mariusz Kozieł BLACK STARS RACING 1
41 Łukasz Cedro   0
42 Marcin Pacanowski   0
43 Daniel Rogowski   0
44 Artur Pacanowski   0
45 Jacek Zdybski   0
46 Mateusz Bojek   0
47 Seweryn Jagiełło   0
48 Mariusz Kosiński   0
49 Joanna Gajda-Cieślicka GALERIA ECHO TECHPRO KART TEAM 0
50 Krystian Rynio PIKA MAX PONTIS PROJECT 0
51 Adrian Mróz PIKA MAX PONTIS PROJECT 0
52 Maksymilian Kowalski-Kubicki   0
53 Szymon Jaskólski   0
54 Dawid Staniek   0

Dodatkowe punkty:

Najlepsi w kwalifikacjach: Zając 3, Wrzesień 2, Ziobro 1

Najlepszy czas wyścigów: Bartsch 1

Najlepszy fighter: Zieliński 3

Wyprzedzania: Zieliński 4, Piątek 4, Puc 1, Guzy 1, Wrzesień Maciej 1, Zdyb 1, Koczotowski 2, Gajda 1, Beekhoven 2, Madera 1, Łazarski 1,