Klasyfikacja generalna:

M Kierowca Zespół I R II R III R IV R V R VI R VII R VIII R Suma
1 Mateusz Matys MRV 44 47 53 53 54 53 53 53 410
2 Mateusz Cieślicki poGROM 48 36 42 48 49 0 49 40 312
3 Piotr Durdyń MRV 0 54 52 38 33 49 35 46 307
4 Radosław Ozioro poGROM 31 29 39 43 34 47 33 34 290
5 Michał Adamczyk Mkarting 38 40 0 35 39 50 35 48 285
6 Misza Demkiv 46 27 32 0 34 40 40 45 264
7 Grzegorz Waszka poGROM 30 22 31 28 29 39 43 32 254
8 Roman Życiński Kart Busko 0 42 35 30 36 33 0 36 212
9 Rafał Matys MRV 33 33 26 25 26 28 29 0 200
10 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 0 26 0 40 42 0 48 37 193
11 Mariusz Kozieł Kart Busko 0 22 37 31 26 0 33 30 179
12 Wiesław Dąbrowski MRV 0 26 49 34 35 30 0 0 174
13 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 52 31 0 0 49 34 0 0 166
14 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 33 21 36 36 27 0 0 0 153
15 Bartosz Szczukiewicz Mkarting 39 27 33 0 32 0 0 0 131
16 Karol Romańczyk Rzeszów Team 0 43 0 39 46 0 0 0 128
17 Franz Dziwok poGROM 0 0 0 44 0 35 40 0 119
18 Mariusz Nowicki 47 32 29 0 0 0 0 0 108
19 Paweł Kołomyja poGROM 32 22 30 0 0 0 0 0 84
20 Patryk Kręgiel 0 0 0 0 22 0 28 29 79
21 Filip Czurczak Rzeszów Team 27 16 0 0 0 35 0 0 78
22 Michał Kozłowski Mkarting 24 24 23 0 0 0 0 0 71
23 Jerzy Szkaradek 0 38 0 28 0 0 0 0 66
24 Tomasz Ziental 0 0 0 0 0 0 31 31 62
25 Paweł Buszta Rzeszów Team 35 23 0 0 0 0 0 0 58
26 Robert Twardowski MRV 0 25 29 0 0 0 0 0 54
27 Janusz Meissner 28 24 0 0 0 0 0 0 52
28 Andrzej Podsiadło 0 0 0 26 26 0 0 0 52
29 Patryk Nieroda Rzeszów Team 0 46 0 0 0 0 0 0 46
30 Bartek Groszek 0 32 0 0 0 0 0 0 32
31 Grzegorz Kaleta 0 0 0 0 0 31 0 0 31
32 Karol Pawlik 24 6 0 0 0 0 0 0 30
33 Michał Wróbel 0 0 0 0 0 28 0 0 28
34 Dariusz Trela 0 0 26 0 0 0 0 0 26
35 Michał Kos 0 0 0 0 26 0 0 0 26
36 Dominik Miazga Rzeszów Team 25 0 0 0 0 0 0 0 25
37 Mariusz Czubak 0 0 25 0 0 0 0 0 25
38 Bartłomiej Bisewski 0 0 0 24 0 0 0 0 24
39 Piotr Gorzelak 0 0 23 0 0 0 0 0 23
40 Kacper Szcześniak 22 0 0 0 0 0 0 0 22
41 Dominik Biskupski 21 0 0 0 0 0 0 0 21
42 Damian Skubek 0 0 21 0 0 0 0 0 21
43 Andrzej Bik 0 16 0 0 0 0 0 0 16
44 Marcin Nieroda Rzeszów Team 0 14 0 0 0 0 0 0 14
45 Damian Brejdak 0 14 0 0 0 0 0 0 14
46 Dominik Pinda 0 13 0 0 0 0 0 0 13
47 Artur Duda 0 12 0 0 0 0 0 0 12
48 Artur Radziwolski 0 9 0 0 0 0 0 0 9
49 Jacek Podsiedlik 0 8 0 0 0 0 0 0 8
50 Michał Pocheć 0 7 0 0 0 0 0 0 7
51 Dominik Pocheć 0 5 0 0 0 0 0 0 5

Klasyfikacja po odrzuceniu 2 najgorszych rund:

M Kierowca Zespół I R II R III R IV R V R VI R VII R VIII R Suma
1 Mateusz Matys MRV 0 0 53 53 54 53 53 53 319
2 Mateusz Cieślicki poGROM 48 0 42 48 49 0 49 40 276
3 Piotr Durdyń MRV 0 54 52 38 0 49 35 46 274
4 Michał Adamczyk Mkarting 38 40 0 0 39 50 35 48 250
5 Misza Demkiv 46 0 32 0 34 40 40 45 237
6 Radosław Ozioro poGROM 0 0 39 43 34 47 33 34 230
7 Roman Życiński Kart Busko 0 42 35 30 36 33 0 36 212
8 Grzegorz Waszka poGROM 30 0 31 0 29 39 43 32 204
9 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 0 26 0 40 42 0 48 37 193
10 Mariusz Kozieł Kart Busko 0 22 37 31 26 0 33 30 179
11 Rafał Matys MRV 33 33 26 0 26 28 29 0 175
12 Wiesław Dąbrowski MRV 0 26 49 34 35 30 0 0 174
13 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 52 31 0 0 49 34 0 0 166
14 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 33 21 36 36 27 0 0 0 153
15 Bartosz Szczukiewicz Mkarting 39 27 33 0 32 0 0 0 131
16 Karol Romańczyk Rzeszów Team 0 43 0 39 46 0 0 0 128
17 Franz Dziwok poGROM 0 0 0 44 0 35 40 0 119
18 Mariusz Nowicki 47 32 29 0 0 0 0 0 108
19 Paweł Kołomyja poGROM 32 22 30 0 0 0 0 0 84
20 Patryk Kręgiel 0 0 0 0 22 0 28 29 79
21 Filip Czurczak Rzeszów Team 27 16 0 0 0 35 0 0 78
22 Michał Kozłowski Mkarting 24 24 23 0 0 0 0 0 71
23 Jerzy Szkaradek 0 38 0 28 0 0 0 0 66
24 Tomasz Ziental 0 0 0 0 0 0 31 31 62
25 Paweł Buszta Rzeszów Team 35 23 0 0 0 0 0 0 58
26 Robert Twardowski MRV 0 25 29 0 0 0 0 0 54
27 Janusz Meissner 28 24 0 0 0 0 0 0 52
28 Andrzej Podsiadło 0 0 0 26 26 0 0 0 52
29 Patryk Nieroda Rzeszów Team 0 46 0 0 0 0 0 0 46
30 Bartek Groszek 0 32 0 0 0 0 0 0 32
31 Grzegorz Kaleta 0 0 0 0 0 31 0 0 31
32 Karol Pawlik 24 6 0 0 0 0 0 0 30
33 Michał Wróbel 0 0 0 0 0 28 0 0 28
34 Dariusz Trela 0 0 26 0 0 0 0 0 26
35 Michał Kos 0 0 0 0 26 0 0 0 26
36 Dominik Miazga Rzeszów Team 25 0 0 0 0 0 0 0 25
37 Mariusz Czubak 0 0 25 0 0 0 0 0 25
38 Bartłomiej Bisewski 0 0 0 24 0 0 0 0 24
39 Piotr Gorzelak 0 0 23 0 0 0 0 0 23
40 Kacper Szcześniak 22 0 0 0 0 0 0 0 22
41 Dominik Biskupski 21 0 0 0 0 0 0 0 21
42 Damian Skubek 0 0 21 0 0 0 0 0 21
43 Andrzej Bik 0 16 0 0 0 0 0 0 16
44 Marcin Nieroda Rzeszów Team 0 14 0 0 0 0 0 0 14
45 Damian Brejdak 0 14 0 0 0 0 0 0 14
46 Dominik Pinda 0 13 0 0 0 0 0 0 13
47 Artur Duda 0 12 0 0 0 0 0 0 12
48 Artur Radziwolski 0 9 0 0 0 0 0 0 9
49 Jacek Podsiedlik 0 8 0 0 0 0 0 0 8
50 Michał Pocheć 0 7 0 0 0 0 0 0 7
51 Dominik Pocheć 0 5 0 0 0 0 0 0 5

Klasyfikacja Junior:

M Imię i nazwisko Zespół I R II R III R IV V VI VII VIII Suma
1 Mateusz Matys MRV 50 50 50 50 50 50 50 50 400
2 Michał Adamczyk Mkarting 43 43 0 46 46 46 46 46 316
3 Mariusz Nowicki 46 41 46 0 0 0 0 0 133
4 Patryk Kręgiel 0 0 0 0 43 0 43 43 129
6 Filip Czurczak Rzeszów Team 41 39 0 0 0 43 0 0 123
7 Patryk Nieroda Rzeszów Team 0 46 0 0 0 0 0 0 46
8 Kacper Szcześniak 37 0 0 0 0 0 0 0 37
9 Dominik Pinda 0 37 0 0 0 0 0 0 37
10 Dominik Biskupski 35 0 0 0 0 0 0 0 35
11 Damian Brejdak 0 35 0 0 0 0 0 0 35
12 Julian Dąbrowski Mkarting 33 0 0 0 0 0 0 0 33
13 Michał Pocheć 0 33 0 0 0 0 0 0 33
14 Dominik Pocheć 0 32 0 0 0 0 0 0 32

Klasyfikacja Senior:

M Kierowca Zespół I R II R III R IV R V R VI VII VIII Suma
1 Radosław Ozioro poGROM 43 41 46 46 37 50 39 41 343
2 Grzegorz Waszka poGROM 41 31 35 35 35 46 46 39 308
4 Misza Demkiv 46 35 39 0 41 43 41 50 295
5 Roman Życiński 0 50 41 39 43 37 0 43 253
3 Rafał Matys MRV 39 46 33 31 32 32 35 0 248
9 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 0 39 0 43 46 0 50 46 224
8 Mariusz Kozieł Kart Busko 0 32 43 37 31 0 37 37 217
6 Wiesław Dąbrowski 0 37 50 41 39 35 0 0 202
7 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 50 43 0 0 50 39 0 0 182
10 Franz Dziwok 0 0 0 50 0 41 43 0 134
11 Paweł Kołomyja poGROM 37 30 37 0 0 0 0 0 104
12 Michał Kozłowski Mkarting 33 29 32 0 0 0 0 0 94
13 Janusz Meissner 35 33 0 0 0 0 0 0 68
14 Andrzej Podsiadło 0 0 0 33 33 0 0 0 66
15 Karol Pawlik 32 26 0 0 0 0 0 0 58
16 Grzegorz Kaleta 0 0 0 0 0 33 0 0 33
17 Michał Wróbel 0 0 0 0 0 32 0 0 32
18 Marcin Nieroda Rzeszów Team 0 28 0 0 0 0 0 0 28
19 Jacek Podsiedlik 0 27 0 0 0 0 0 0 27

Klasyfikacja Senior po odrzuceniu 2 najgorszych rund:

M Kierowca Zespół I R II R III R IV R V R VI VII VIII Suma
1 Radosław Ozioro poGROM 43 41 46 46 0 50 0 41 267
2 Misza Demkiv 46 0 39 0 41 43 41 50 260
4 Roman Życiński 0 50 41 39 43 37 0 43 253
5 Grzegorz Waszka poGROM 41 0 0 35 35 46 46 39 242
3 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 0 39 0 43 46 0 50 46 224
9 Rafał Matys MRV 39 46 33 0 32 32 35 0 217
8 Mariusz Kozieł Kart Busko 0 32 43 37 31 0 37 37 217
6 Wiesław Dąbrowski 0 37 50 41 39 35 0 0 202
7 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 50 43 0 0 50 39 0 0 182
10 Franz Dziwok 0 0 0 50 0 41 43 0 134
11 Paweł Kołomyja poGROM 37 30 37 0 0 0 0 0 104
12 Michał Kozłowski Mkarting 33 29 32 0 0 0 0 0 94
13 Janusz Meissner 35 33 0 0 0 0 0 0 68
14 Andrzej Podsiadło 0 0 0 33 33 0 0 0 66
15 Karol Pawlik 32 26 0 0 0 0 0 0 58
16 Grzegorz Kaleta 0 0 0 0 0 33 0 0 33
17 Michał Wróbel 0 0 0 0 0 32 0 0 32
18 Marcin Nieroda Rzeszów Team 0 28 0 0 0 0 0 0 28
19 Jacek Podsiedlik 0 27 0 0 0 0 0 0 27

Klasyfikacja debiutantów:

M Kierowca Zespół I R II R III R IV V VI VII VIII Suma
1 Bartosz Szczukiewicz 46 43 50 0 50 0 0 0 189
2 Mariusz Nowicki 50 50 46 0 0 0 0 0 146
3 Patryk Kręgiel 0 0 0 0 43 0 46 46 135
4 Filip Czurczak Rzeszów Team 39 37 0 0 0 50 0 0 126
5 Tomasz Ziental 0 0 0 0 0 0 50 50 100
6 Paweł Buszta Rzeszów Team 43 39 0 0 0 0 0 0 82
7 Janusz Meissner 41 41 0 0 0 0 0 0 82
8 Bartłomiej Bisewski 0 0 0 50 0 0 0 0 50
9 Bartek Groszek 0 46 0 0 0 0 0 0 46
10 Michał Kos 0 0 0 0 46 0 0 0 46
11 Michał Wróbel 0 0 0 0 0 46 0 0 46
12 Dariusz Trela 0 0 43 0 0 0 0 0 43
13 Piotr Gorzelak 0 0 41 0 0 0 0 0 41
14 Damian Skubek 0 0 39 0 0 0 0 0 39
15 Dominik Miazga Rzeszów Team 37 0 0 0 0 0 0 0 37
16 Kacper Szcześniak 35 0 0 0 0 0 0 0 35
17 Dominik Pinda 0 35 0 0 0 0 0 0 35
18 Dominik Biskupski 33 0 0 0 0 0 0 0 33
19 Damian Brejdak 0 33 0 0 0 0 0 0 33
20 Artur Duda 0 32 0 0 0 0 0 0 32
21 Artur Radziwolski 0 31 0 0 0 0 0 0 31
22 Jacek Podsiedlik 0 30 0 0 0 0 0 0 30
23 Michał Pocheć 0 29 0 0 0 0 0 0 29
24 Dominik Pocheć 0 28 0 0 0 0 0 0 28

Klasyfikacja Mini:

M Imię i nazwisko Zespół I R II R III R IV V R VI R Suma
1 Szczepan Szewczyk Mkarting 50 41 43 46 50 46 276
2 Oskar Ziętek Mkarting 0 46 50 50 0 50 196
3 Jakub Wójcik Mkarting 0 43 41 0 46 43 173
4 Maciej Podsiadło 0 50 46 0 0 0 96

Klasyfikacja Mini po odrzuceniu 2 najgorszych rund:

M Imię i nazwisko Zespół I R II R III R IV V R VI R Suma
1 Oskar Ziętek Mkarting 0 46 50 50 0 50 196
2 Szczepan Szewczyk Mkarting 50 0 0 46 50 46 192
3 Jakub Wójcik Mkarting 0 43 41 0 46 43 173
4 Maciej Podsiadło 0 50 46 0 0 0 96

Klasyfikacja drużynowa:

M Zespół I R II R III R IV V VI VII VIII Suma
1 MRV 77 131 154 125 120 132 128 144 1011
2 poGROM 109 87 111 119 112 121 132 106 897
3 Mkarting 95 88 69 71 98 50 35 48 554
5 Kart Busko 0 48 37 71 101 33 81 103 474
4 Rzeszów Team 114 70 0 0 95 69 0 0 348

Klasyfikacja drużynowa po odrzuceniu 2 najgorszych rund:

M Zespół I R II R III R IV V VI VII VIII Suma
1 MRV 77 131 154 125 120 132 128 144 1011
2 poGROM 109 0 111 119 112 121 132 0 704
3 Mkarting 95 88 69 71 98 50 0 0 471
5 Kart Busko 0 48 0 71 101 0 81 103 404
4 Rzeszów Team 114 70 0 0 95 69 0 0 348

Klasyfikacja fighter:

M Imię i nazwisko Zespół I R II R III R IV R V R VI R VII R VIII R Suma
1 Piotr Durdyń 0 2 6 4 3 1 2 2 20
2 Michał Adamczyk Mkarting 3 3 0 3 2 6 0 1 18
3 Misza Demkiv 3 3 1 0 1 3 3 0 14
4 Mateusz Cieślicki poGROM 1 4 0 0 5 0 3 1 14
5 Radosław Ozioro poGROM 0 0 0 2 5 3 1 1 12
6 Paweł Kołomyja poGROM 4 5 0 0 0 0 0 0 9
7 Mariusz Nowicki 5 1 2 0 0 0 0 0 8
8 Roman Życiński 0 1 2 0 1 2 0 1 7
9 Mariusz Kozieł 0 0 0 2 2 0 3 0 7
10 Karol Romańczyk 0 4 0 0 3 0 0 0 7
11 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 2 1 0 0 3 1 0 0 7
12 Michał Kozłowski 0 6 0 0 0 0 0 0 6
13 Grzegorz Waszka poGROM 0 2 3 0 1 0 0 0 6
14 Andrzej Bik 0 6 0 0 0 0 0 0 6
15 Wiesław Dąbrowski MRV 0 1 0 1 3 0 0 0 5
16 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 0 3 1 1 0 0 0 0 5
17 Robert Twardowski MRV 0 5 0 0 0 0 0 0 5
18 Rafał Matys MRV 4 0 0 0 1 0 0 0 5
19 Paweł Buszta Rzeszów Team 3 2 0 0 0 0 0 0 5
20 Filip Czurczak Rzeszów Team 1 0 0 0 0 3 0 0 4
21 Bartosz Szczukiewicz 2 0 1 0 1 0 0 0 4
22 Bartek Groszek 0 4 0 0 0 0 0 0 4
23 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 0 0 0 3 0 0 1 0 4
24 Patryk Nieroda Rzeszów Team 0 3 0 0 0 0 0 0 3
25 Michał Kos 0 0 0 0 3 0 0 0 3
26 Mateusz Matys 0 0 1 0 2 0 0 0 3
27 Janusz Meissner 1 1 0 0 0 0 0 0 2
28 Grzegorz Kaleta 0 0 0 0 0 2 0 0 2
29 Piotr Gorzelak 0 0 1 0 0 0 0 0 1
30 Michał Wróbel 0 0 0 0 0 1 0 0 1
31 Karol Pawlik 1 0 0 0 0 0 0 0 1
32 Jerzy Szkaradek 0 0 0 1 0 0 0 0 1
33 Franz Dziwok 0 0 0 0 0 0 1 0 1
34 Damian Brejdak 0 1 0 0 0 0 0 0 1
35 Artur Duda 0 1 0 0 0 0 0 0 1

Klasyfikacja fighter po odrzuceniu 2 najgorszych rund:

M Imię i nazwisko Zespół I R II R III R IV R V R VI R VII R VIII R Suma
1 Piotr Durdyń 0 2 6 4 3 0 2 2 19
2 Michał Adamczyk Mkarting 3 3 0 3 2 6 0 1 18
3 Misza Demkiv 3 3 1 0 1 3 3 0 14
4 Mateusz Cieślicki poGROM 1 4 0 0 5 0 3 1 14
5 Radosław Ozioro poGROM 0 0 0 2 5 3 1 1 12
6 Paweł Kołomyja poGROM 4 5 0 0 0 0 0 0 9
7 Mariusz Nowicki 5 1 2 0 0 0 0 0 8
8 Roman Życiński 0 1 2 0 1 2 0 1 7
9 Mariusz Kozieł 0 0 0 2 2 0 3 0 7
10 Karol Romańczyk 0 4 0 0 3 0 0 0 7
11 Grzegorz Kapała Rzeszów Team 2 1 0 0 3 1 0 0 7
12 Michał Kozłowski 0 6 0 0 0 0 0 0 6
13 Grzegorz Waszka poGROM 0 2 3 0 1 0 0 0 6
14 Andrzej Bik 0 6 0 0 0 0 0 0 6
15 Wiesław Dąbrowski MRV 0 1 0 1 3 0 0 0 5
16 Wawrzyniec Prokopowicz Mkarting 0 3 1 1 0 0 0 0 5
17 Robert Twardowski MRV 0 5 0 0 0 0 0 0 5
18 Rafał Matys MRV 4 0 0 0 1 0 0 0 5
19 Paweł Buszta Rzeszów Team 3 2 0 0 0 0 0 0 5
20 Filip Czurczak Rzeszów Team 1 0 0 0 0 3 0 0 4
21 Bartosz Szczukiewicz 2 0 1 0 1 0 0 0 4
22 Bartek Groszek 0 4 0 0 0 0 0 0 4
23 Arkadiusz Krzemiński Kart Busko 0 0 0 3 0 0 1 0 4
24 Patryk Nieroda Rzeszów Team 0 3 0 0 0 0 0 0 3
25 Michał Kos 0 0 0 0 3 0 0 0 3
26 Mateusz Matys 0 0 1 0 2 0 0 0 3
27 Janusz Meissner 1 1 0 0 0 0 0 0 2
28 Grzegorz Kaleta 0 0 0 0 0 2 0 0 2
29 Piotr Gorzelak 0 0 1 0 0 0 0 0 1
30 Michał Wróbel 0 0 0 0 0 1 0 0 1
31 Karol Pawlik 1 0 0 0 0 0 0 0 1
32 Jerzy Szkaradek 0 0 0 1 0 0 0 0 1
33 Franz Dziwok 0 0 0 0 0 0 1 0 1
34 Damian Brejdak 0 1 0 0 0 0 0 0 1
35 Artur Duda 0 1 0 0 0 0 0 0 1